dermatolog poznań
Dermatologia Kliniczna

Usuwanie znamion Poznań

W naszym Gabinecie znajdą Państwo również fachową pomoc w przypadku problemów skóry, a mianowicie znamion. Diagnozujemy i kompleksowo leczymy pod tym względem nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Specjalizacją Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej jest profesjonalna, dermatoskopowa ocena znamion. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bezpieczne i skuteczne usuwanie znamion w Poznaniu.

Znamiona barwnikowe występują u każdego człowieka i jest to zupełnie normalne. Wśród nich mogą się zdarzyć jednak zmiany o charakterze nowotworowym, dlatego wymagają one specjalnej uwagi, a oprócz względów estetycznych usuwamy je również ze wskazań medycznych. Istnieje kilka metod usuwania znamion, w tym chirurgiczne wycięcie oraz laser. Każda z wykorzystywanych w naszym gabinecie metod usuwania znamion w Poznaniu jest całkowicie bezpieczna, a zabieg odbywa się w odpowiednich do tego warunkach. Odpowiednią metodę dobieramy na podstawie rodzaju skóry, a także umiejscowienia zmian.

Bezpieczne usuwanie znamienia w Poznaniu

Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, wybitni specjaliści współpracujący z Gabinetem wykonują profesjonalne i szczegółowe badania histopatologiczne pobranych wcześniej wycinków skóry. Podczas wykonywanych czynności korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu do elektrochirurgii oraz krioterapii, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że badania związane z usuwaniem znamion w Poznaniu przeprowadzane są w sposób profesjonalny oraz całkowicie bezpieczny.

W naszym Gabinecie Dermatologii i Medycyny Estetycznej, który działa na terenie Poznania, znajdziecie Państwo nie tylko fachową poradę profesjonalistów. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także wykorzystywanie najnowszych metod z zakresu usuwania znamion w Poznaniu - całkowicie bezpiecznych i skutecznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.