Dermatologia Kliniczna

Usuwanie pieprzyków Poznań

Usuwanie pieprzyków w Poznaniu jest kolejnym zabiegiem, jaki proponujemy Państwu w ramach usług Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Często zabieg ten wykonujemy głównie ze względów estetycznych i nie musi to od razu oznaczać zagrożenia dla zdrowia lub życia. Podczas usuwania pieprzyków wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne metody, które nie stanowią dla naszych pacjentów żadnego zagrożenia. Pieprzyki usuwamy m.in. za pomocą laserów. Na czym polega ten zabieg? Komórki skóry zostają uszkodzone, a w ten sposób pobudza się ją do regeneracji. W miejscu starych komórek powstają nowe, a działanie lasera w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne skóry.

Co ważne, podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy z pacjentem szczegółowy wywiad, aby ocenić stan pieprzyka oraz wykryć ewentualne zagrożenie. Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, wybitni specjaliści, którzy współpracują z naszym Gabinetem, wykonują profesjonalne i szczegółowe badania histopatologiczne pobranych wcześniej wycinków skóry. Podczas wykonywanych czynności korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu. Możecie być Państwo pewni naszej wiedzy oraz doświadczenia, gdyż świadczą o tym nasze liczne certyfikaty. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych na zabieg usuwania pieprzyków w Poznaniu.

Profesjonalne i w pełni bezpieczne usuwanie pieprzyków w Poznaniu

Każda osoba, która rozważa usuwanie pieprzyków w Poznaniu najczęściej robi to z dwóch powodów. Pierwszym z nich są względy estetyczne. Wiele pieprzyków pojawia się w widocznych i niedogodnych miejscach, przez co możemy czuć się niekomfortowo. Drugim powodem jest troska o zdrowie. Z biegiem czasu pieprzyki mogą przekształcić się w groźne dla zdrowia, a nawet życia znamiona, które lepiej jest zawczasu usunąć. Często zdarza się również, że usuwanie pieprzyków, szczególnie tych znajdujących się na twarzy, jest konieczne dlatego, że trudno jest je ochronić przed niebezpiecznym działaniem promieni słonecznych.

Jeżeli jest Państwu bliska chociaż jedna z wymienionych wyżej przyczyn lub też jeśli Państwa pieprzyk posiada niepokojący, nieregularny kształt oraz dziwną barwę, zapraszamy na wizytę w naszej klinice. Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązanie, a w razie potrzeby zaoferują usługi profesjonalnego usuwania pieprzyków w Poznaniu.