dermatolog poznań
Dermatologia Kliniczna

Dermatoskopowa ocena znamion Poznań

W naszym gabinecie znajdą Państwo również fachową pomoc w przypadku problemów skóry, a mianowicie znamion. Diagnozujemy i kompleksowo leczymy pod tym względem nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Specjalizacją Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej jest profesjonalna, dermatoskopowa ocena znamion w Poznaniu. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bezpieczne i skuteczne ich usuwanie w razie takiej konieczności.

Dermatoskopowa ocena znamion w Poznaniu jest całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym badaniem klinicznym. Polega na oglądaniu zmiany naczyniowej, znamienia, lub też innej zmiany skórnej pod powiększeniem. Znamiona barwnikowe występują u każdego człowieka i jest to zupełnie normalne. Wśród nich mogą się zdarzyć jednak zmiany o charakterze nowotworowym, dlatego wymagają one specjalnej uwagi, a oprócz względów estetycznych usuwamy je również ze wskazań medycznych. Istnieje kilka metod usuwania znamion, w tym chirurgiczne wycięcie oraz laser. Odpowiednią metodę dobieramy na podstawie rodzaju skóry, a także umiejscowienia zmian.

Zajmujemy się dermatoskopową oceną znamion w Poznaniu

W ciągu całego życia skóra każdego człowieka narażona jest na działanie szkodliwych czynników, takich jak promienie słoneczne. Warto więc na bieżąco obserwować pojawianie się niepokojących zmian oraz przebarwień, ponieważ część z nich może w przyszłości przekształcić się w niebezpiecznego czerniaka. Odpowiednio wczesne jego wykrycie pozwala na całkowite wyleczenie, dlatego też dermatoskopowa ocena znamion w Poznaniu jest tak istotna

W naszym Gabinecie Dermatologii i Medycyny Estetycznej, który działa na terenie Poznania, znajdziecie Państwo nie tylko fachową poradę profesjonalistów. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także wykorzystywanie najnowszych metod z zakresu dermatoskopowej oceny znamion w Poznaniu - całkowicie bezpiecznych i skutecznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.