dermatoskopowa ocena znamion poznań

Dermatologia Kliniczna - dermatoskopowa ocena znamion, usuwanie kurzajek i pieprzyków

Ogólne

Zapraszamy do nowoczesnego Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Nadii Romaszkowej. Znajdziecie tu Państwo profesjonalną pomoc w przypadku problemów skóry, włosów i paznokci. Diagnozujemy oraz kompleksowo leczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Specjalizacją gabinetu jest profesjonalna dermatoskopowa ocena znamion. W zależności od efektów owej oceny, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niwelowanie znamion - jesteśmy liderem w dziedzinie usuwania pieprzyków.

 

Jeśli tylko jest taka potrzeba, wybitni specjaliści współpracujący z Gabinetem wykonują profesjonalne i szczegółowe badania histopatologiczne pobranych wcześniej wycinków skóry. Podczas wykonywanych czynności korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu do elektrochirurgii oraz krioterapii.

 

Naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług z zakresu diagnostyki i leczenia zmian skórnych, w tym usuwanie kurzajek - Poznań to miasto, w którym zajmujemy czołowe miejsce w tej dziedzinie. Ponadto zajmujemy się diagnostyką brodawek łojotokowych, naczyniaków rubinowych, drobnych znamion brodawkujących, ognisk rogowacenia słonecznego, włókniaków i innych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz skuteczną pomoc. Zapraszamy.

 

Naszym Klientom oferujemy diagnostykę oraz usuwanie:

 

- Pieprzyków

- Brodawek wirusowych (kurzajek)

- Brodawek łojotokowych

- Naczyniaków rubinowych

- Drobnych znamion brodawkujących

- Ognisk rogowacenia słonecznego

- Włókniaków

- innych