Radiesse Poznań, usuwanie zmarszczek, powiększanie ust poznań

Dermatologia Estetyczna

Wypełnianie Zmarszczek i Modelowanie Ust kwasem Hialuronowym

 

Kwas hialuronowy jest składnikiem powszechnie wykorzystywanym w różnych gałęziach medycyny od dermatologii i medycyny estetycznej, powiększanie ust, po okulistykę. Skąd się bierze popularność kwasu hialuronowego? Odpowiedź jest prosta - z doskonałych właściwości nawilżających, które pozwalają wiązać wodę w naskórku. Kwas hialuronowy uważa się za najlepszy wypełniacz zmarszczek i substancję, która doskonale modeluje usta i owal twarzy. Substancja ta jest biokompatybilna i w pełni wchłaniana. Na bazie kwasu hialuronowego produkuje się też specjalne żele, które wypełniają np. usta. Kwas hialuronowy to polisacharyd, który znajduje się w skórze, tkankach podskórnych, łącznych, maziówce oraz płynie stawowym. Co ciekawe jest to jedna z niewielu substancji, która ma identyczną postać we wszystkich organizmach. Z tego względu kwas można bezpiecznie wykorzystywać w leczeniu ludzi i zwierząt.

 

Postęp w medycynie estetycznej jest w ostatnich latach wręcz niebywały. Ludzie coraz bardziej o siebie dbają, a naukowcy i lekarze, by wyjść naprzeciw ich wymaganiom, wynajdują coraz nowocześniejsze i mniej ingerujące metody.

 

Dziś nie trzeba kłaść się na stół operacyjny i poddawać działaniu skalpela, często wystarczy kuracja lub seria zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

 

O młodym wyglądzie marzy każdy. Niestety wraz z wiekiem tracimy dwa niezwykle ważne składniki budulcowe: kolagen i kwas hialuronowy. Skóra wygląda wtedy na przesuszoną i pomarszczoną. Na szczęście dzięki nowoczesnym zabiegom ich niedobory możemy uzupełniać. Do najczęściej stosowanych preparatów, wykorzystujących kwas hialuronowy należą:

 

Radiesse to nowoczesny wypełniacz, który stanowi atrakcyjną alternatywę dla kwasu hialuronowego. To doskonały wybór dla osób szukających bezpiecznego, bezinwazyjnego i niedrogiego zabiegu z zakresu usuwania zmarszczek. Efekty tego zabiegu utrzymują się przez 12 miesięcy. Jesteśmy liderami w dziedzinie Radiesse w mieście Poznań i z sukcesem wykonujemy zabiegi z użyciem tego preparatu, redukując zmarszczki, modelując owal twarzy i przywracając objętość skóry, która z upływem czasu straciła swoją elastyczność i jędrność. Poznań jest miejscem, w którym cieszymy się pozycją lidera w bezpieczeństwie i skuteczności stosowania zarówno Radiesse, jak i kwasu hialuronowego.

 

Restylane, Perlane - tworzone są na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia poza zwierzęcego (NASHA). Substancje te wykorzystuje się w celu korekcji zmarszczek i uwydatnienia ust. Preparaty te pozwalają zwiększyć objętość tkanek i odpowiednio korygują np. wargi. Wszczepiony implant łączy się z tkankami i może ulegać degradacji izowolemicznej. Gdy zmarszczki nie są głębokie, to należy wtedy zastosować Restylane Fine Lines. Porlane z kolei polecane jest osobą, które chcą kształtować owal twarzy. Oba środki natomiast stosuje się podczas zabiegów uwydatniania warg.

 

SUBQ - ten preparat wykorzystuje działanie kwasu hialuronowego, który wstrzykuje się pod skórę wykorzystując do tego specjalne igiełki i kaniule. Dzięki temu możliwe jest podniesienie zapadniętych policzków, korekta konturu żuchwy czy poprawa brody. Środki te mogą się od siebie różnić gęstością żelu.

 

Surgidem -preparat ten pomaga modelować kształt twarzy. Przez wypełnianie policzków kwasem hialuronowym twarz staje się pełniejsza i zdrowsza. Efekty działania Surgidermu utrzymują się bardzo długo, jak na tego typu preparaty, bo nawet do roku. Oczywiście okres ten w dużej mierze zależy od kondycji skóry, wieku i głębokości zmarszczek i bruzd, stylu życia, a także od osoby przeprowadzającej zabieg. Najlepiej jeśli to będzie doświadczona osoba np. lekarz specjalizujący się w dermatologii estetycznej. Kuracje tym preparatem zaleca się dojrzałym pacjentom, którzy chcieliby odmłodzić twarz i poprawić jej kontur. Po wyjściu z gabinetu, na twarzy mogą się pojawić zaczerwienienie i opuchlizna w miejscu nakłóć, jednak po kilku dniach nie będzie śladu po zabiegu. Jeśli nieprawidłowe objawy trwają dłużej to należy skonsultować się z lekarze.

 

Dobroczynne działanie kwasu hialuronowego, połączone z perfekcjonizmem i profesjonalizmem przyniosą wspaniałe efekty w postaci jędrnej i napiętej skóry twarzy, pełnych ust i idealnego owalu twarzy.