umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
Dermatologia Estetyczna

Radiesse Poznań

W ostatnich czasach w gabinetach medycyny estetycznej wykonywane są zabiegi na bazie nowoczesnego preparatu radiesse, który jest skutecznym wypełniaczem dającym natychmiastowe efekty. Radiesse składa się w 30% z mikrogranulek wapnia i fosforu oraz w 70% z żelu. Preparat ten działa w sposób dwutorowy: zawarty w nim żel skutecznie wygładza i wypełnia zmarszczki, a pozostałe składniki przyczyniają się do regeneracji tkanki. Działanie radiesse w Poznaniu widoczne jest od razy po wykonaniu zabiegu, dzięki czemu Klientki mogą cieszyć się młodym wyglądem tuż po wyjściu z gabinetu.

Każdy rodzaj skóry z wiekiem traci elastyczność. Policzki zaczynają opadać, podbródek wiotczeje, a twarz rozszerza się ku dołowi, przez co coraz bardziej widać upływający czas. Chcąc zachować młody wygląd na dłużej, wiele Klientek decyduje się na zabieg radiesse w Poznaniu. Preparat ten nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, a dodatkowo, przed zabiegiem nie ma konieczności wykonywania testów uczuleniowych. Radiesse jest całkowicie biokompatybilny, co oznacza, że wchłania się on w sposób całkowicie naturalny.

Profesjonalne zabiegi radiesse w Poznaniu

Przed rozpoczęciem zabiegu radiesse w Poznaniu każdy pacjent odbywa krótką konsultację z lekarzem medycyny estetycznej. Pół godziny przed rozpoczęciem zabiegu, skóra pacjenta smarowana jest specjalnym kremem znieczulającym, tak by był on całkowicie bezbolesny. Przy użyciu cienkiej igły lekarz wstrzykuje w wybrane okolice preparat, a całość zabiegu trwa maksymalnie 15 minut. Po jego zakończeniu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie oraz obrzęk leczonych okolic, lecz jest to wyłącznie etap przejściowy, który po krótkim czasie mija.

W naszym Gabinecie Dermatologii i Medycyny Estetycznej, który działa na terenie Poznania, znajdziecie Państwo nie tylko fachową poradę profesjonalistów. Gwarantujemy również indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także wykorzystywanie najnowszych metod z zakresu radiesse w Poznaniu - całkowicie bezpiecznych i skutecznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.