umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
Dermatologia Estetyczna

Powiększanie ust Poznań

Kwas hialuronowy jest składnikiem powszechnie wykorzystywanym w różnych gałęziach medycyny od dermatologii i medycyny estetycznej, powiększania ust, po okulistykę. Posiada doskonałe właściwości nawilżające, które pozwalają wiązać wodę w naskórku i uważany jest za najlepszy wypełniacz zmarszczek. Na bazie kwasu hialuronowego produkuje się też specjalne żele, które wypełniają np. usta, dzięki którym możemy zaoferować swoim Klientkom profesjonalne powiększanie ust w Poznaniu.

O młodym wyglądzie marzy każdy. Niestety wraz z wiekiem tracimy dwa niezwykle ważne składniki budulcowe: kolagen i kwas hialuronowy. Skóra wygląda wtedy na przesuszoną i pomarszczoną. Na szczęście dzięki nowoczesnym zabiegom ich niedobory możemy uzupełniać. Postęp w medycynie estetycznej jest w ostatnich latach wręcz niebywały. Ludzie coraz bardziej o siebie dbają, a naukowcy i lekarze, by wyjść naprzeciw ich wymaganiom, wynajdują coraz nowocześniejsze i mniej ingerujące metody powiększania ust w Poznaniu. Dziś nie trzeba kłaść się na stół operacyjny i poddawać działaniu skalpela, często wystarczy kuracja lub seria zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

Powiększanie ust Poznań – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dobroczynne działanie kwasu hialuronowego, połączone z perfekcjonizmem i profesjonalizmem przyniosą wspaniałe efekty w postaci jędrnej i napiętej skóry twarzy, pełnych ust i idealnego owalu twarzy. Zabiegów związanych z powiększaniem ust w Poznaniu dokonuje się przy użyciu specjalistycznych preparatów, które zawierają w swoim składzie ten właśnie kwas. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu bardzo cienkiej igły, przez co ból jest niewielki. Oczywiście w przypadku pacjentów z niskim progiem wrażliwości na ból można zastosować specjalny krem znieczulający, tak by zabieg był w pełni komfortowy.

Po wykonaniu zabiegu powiększania ust w Poznaniu warto stosować preparaty, które w swoim składzie posiadają witaminę K, niwelującą ryzyko pojawienia się niewielkich zasinień. Cały zabieg trwa zaledwie 15-20 minut, a efekty widoczne są od razu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!